RU

Закордонні паспорти можна буде отримати вже найближчим часом

01.04.2010, 16:30

Через три дні в Україні почнуть друкувати і видавати громадянам закордонні паспорти. Про це повідомив сьогодні головний радник Міністра внутрішніх справ Костянтин Стогній на брифінгу в МВС.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, К.Стогній зазначив, що на сьогоднішній день оформлено 170 тис. заяв на видачу закордонних паспортів, до того ж 17 тис. - термінові, тобто їх мали б видати в десятиденний строк. "Це ж що виходить: людина прийшла, замовила, заплатила, підкріпив до замовлення квитанцію про оплату і все... Три місяці вона не може отримати паспорт", - резюмує К.Стогній.

Він повідомив, що вчора це питання порушувалося на засіданні Кабінету Міністрів. "Було прийнято рішення, що МВС замовляє друкування паспортів ЄДАПСУ. Але враховуючи критичну ситуацію, яка склалася, протягом трьох діб потрібно врегулювати усі робочі моменти, а вже з вівторка, я сподіваюся, паспорти будуть друкуватися і, відповідно, видаватися, - сказав К.Стогній.

Як відомо, останні три місяці в Україні спостерігаються великі проблеми з видачею паспортів громадянам України для виїзду за кордон.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини