RU

Закони України чи закони натовпу? p

11.08.2017, 10:59
Закони України чи закони натовпу? - Фото
f08b85822660e78594917faf2b191545.jpg
на правах реклами

Чи працює в нашій країні верховенство права – яскраво можна прослідкувати на прикладі конфлікту між КП "Київпастранс" та ОКА "Дружба", який вже триває не один рік.

Рішенням Київміськради від 15.12.2011р N944/7180 комунальному підприємству "Київпастранс" надано в постійне користування земельні ділянки по вул. Микитенка, 6-8 загальною площею 2,02 га для реконструкції лінійно – диспетчерської станції, перенесення споруд маслогосподарства з прибудовою торговельно – складських приміщень та будівництвом паркінгу на вул. Івана Микитенка. Київміськарада також доручила комунальному підприємству в установленому порядку вирішити питання перенесення існуючої автостоянки. Проте дану автостоянку вже багато років поспіль, попри численні рішення судів різних інстанцій, в тому числі постанови Київського апеляційного господарського суду, в незаконний спосіб використовує ОКА "Дружба", який вважає себе правонаступником ОК "ГКА "Дніпровський", а той – районного товариства "Автомотолюбитель УССР".

Звичайно, КП "Київпастранс" виконав усі доручення Київміськради і, врахувавши інтереси місцевої громади Дніпровського району, облаштував рівноцінну земельну ділянку під автостоянку, розраховану на 700 паркомісць та розміщену за декілька метрів від попередньої.
Разом з тим ОКА "Дружба" на судові засідання, яких відбулось не менше десятка, не надав жодних доказів правомірності використання земельних ділянок у якості автостоянки. Натомість КП "Київпастранс" надало до суду усі передбачені законодавством правовстановлюючі документи на земельні ділянки, в результаті чого судами різних інстанцій беззаперечно встановлено, що КП "Київпастранс" є законним користувачем зазначених земельних ділянок та має право вимагати усунення порушення своїх речових прав.

А щодо правонаступництва, то як відмітив адвокат КП "Київпастранс" Яніс Песиголовець, згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, ОК "ГКА "Дніпровський" та ОКА "Дружба" є окремими діючими юридичними особами, які не пов’язані між собою, в тому числі правонаступництвом, мають різні ідентифікаційні коди та ніколи не мали у власності спірні земельні ділянки.

Днями державна виконавча служба приступила до виконання рішення Київського апеляційного господарського суду від 15.11.2016 по справі N910//1755/16, яким зобов’язано ОКА "Дружба" усунути перешкоди у користуванні земельними ділянками, які належать КП "Київпастранс" та на яких неправомірно розміщена автостоянка за адресою вул. Стальського, 29. Звичайно, протестують ті, хто незаконно збагачується на оренді землі, підбурюючи власників автотранспортних засобів, які паркувалися на даній автостоянці. Але більшість автовласників, зрозумівши суть проблеми, вже почали паркувати свої авто на спеціально облаштованій автостоянці, яку запропонував їм КП "Київпастранс" в законний спосіб. На сьогодні з 700 авто на стоянці залишилося близько 20. В подальшому на земельних ділянках, які знаходяться в користуванні КП "Київпастранс", буде збудована лінійно-диспетчерська станція, споруди маслогосподарства з прибудовою, паркінг та торговельно-складські приміщення, а також облаштована зручна транспортна розв’язка, яка з’єднає вул. Стальського та вул. Микитенка.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, та Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини