RU

Закон, що посилює відповідальність за порушення ПДР, набуде чинності через місяць

30.09.2008, 16:15

Закон, що посилює відповідальність за порушення Правил дорожнього руху, вступить у дію через місяць, максимум - півтора. Про це під час прес-конференції повідомив начальник Департаменту ДАІ України Сергій Коломієць.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, С. Коломієць зазначив, що до кінця поточного тижня Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху" буде підписано Президентом України, потім опубліковано і вже через місяць вступить у дію.

С. Коломієць також зазначив, що цим Законом передбачено внесення ряду істотних змін і доповнень до трьох кодексів: Кримінальний кодекс України, Кодекс України про адміністративні правопорушення, Бюджетний кодекс України, а також в 12 чинних законів, зокрема "Закон про міліцію", "Про державну охорону органів державної влади України і посадових осіб", "Про дорожній рух", "Про автомобільний транспорт", "Про автомобільні дороги", "Про перевезення небезпечних вантажів", "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів".

За словами С. Коломійца, для якісного впровадження цього Закону необхідно також розробити і терміново прийняти 10 постанов уряду і 10 наказів Міністерства внутрішніх справ. С. Коломієць також повідомив, що після впровадження цього Закону протягом місяця Департамент ДАІ України збирається провести курси "Обмін практикою" для всього складу інспекції, починаючи з управління підрозділів ДАІ і закінчуючи інспекторами-контрактниками. Для останніх також будуть відкриті постійно діючі курси підвищення кваліфікації.

Новини ДАІ і ситуації на дорогах>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини