RU

Захоплене судно Etel з українськими моряками пішло з Лівії

02.09.2013, 09:21
Захоплене судно Etel з українськими моряками пішло з Лівії - Фото
Корабель Etel, затриманий у лівійському порту (фото - shipspotting.com)

Судно Etel в неділю ввечері залишило акваторію порту Бенгазі (Лівія). Про це повідомляє прес-служба українського МЗС з посиланням на слова міністра Леоніда Кожари.

На борту знаходяться всі 19 громадян України - членів екіпажу, які раніше утримувалися на судні озброєними людьми. Стан здоров'я громадян України задовільний. Судно взяло курс на Кіпр, де буде здійснено заміну екіпажу.


Нагадаємо
, 17 липня 2013 року
судно Etel, яке йшло під прапором Сент-Кітс і Невіс, екіпаж якого складається з 19 громадян України, було захоплене в лівійському порту Бенгазі. Нападники заявили, що захищають інтереси 25 лівійських бізнесменів, яких пограбував власник Etel. Судно повинне було перевезти 650 автомобілів вартістю близько $9,5 млн. з Йорданії в Бенгазі, але машини були вивантажені в українському порту.

Пізніше з'явилася інформація, що умовою звільнення українських моряків бандити називають повернення ним вантажу автомобілів або виплати суми їх вартості.

Генеральна прокуратура України порушила справу за фактом замаху на шахрайське заволодіння автомобілями на суму більше $20 млн., які судном "Фаїна" морським шляхом прямували з Йорданії до Лівії, а 18 березня були відвантажені в Іллічівському морському порту.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини