RU

Захист Павличенків не довіряє показанням експертів

18.04.2013, 15:31
Захист Павличенків не довіряє показанням експертів - Фото
Дмитро та Сергій Павличенки в залі суду
Захист Дмитра та Сергія Павличенків не довіряє показанням експертів на сьогоднішньому засіданні Апеляційного суду і вимагатиме відводу експерта Давида Валіахметова. Про це сказала в коментарі журналістам адвокат Тетяна Шевченко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, коментуючи призначену судом додаткову судово-медичну експертизу, Шевченко зазначила: "Я думаю, ця експертиза нічого не зможе показати, тим більше, що суд призначив експертизу, не вказавши в постанові, що потрібно оглянути, скажімо, ногу Сергія, на якій до сьогоднішнього дня залишилися шрами. Я не медик, але я дивилася ці шрами - там видно, що рана була рваною".

Вона додала, що захист має намір подати додаткове клопотання про те, щоб на експертизу був направлений сам Сергій Павличенко, щоб експерт його оглянув і висновок зробив за характером шрамів. "Крім того, буде заявлено відвід судово-медичному експерту Давиду Валіахметову, який все-таки, коли оглядав Павличенка, неправильно описав морфологічні ознаки ран на нозі Сергія. Ми йому не довіряємо. Шрами Сергія не схожі на тонкі різані рани", - сказала вона .

Коментуючи свідчення експерта-дактилоскопіста Ганни Дерій, Шевченка сказала: "Звичайно, експерт, який робив висновок експертизи, підтримує її в суді, звичайно, вона не визнає, що ці відбитки були якимось чином підроблені. Вона адже сама на себе не скаже, що вони були підроблені. Експерт сьогодні пояснила, що вона знімала відбитки не так на місці злочину, а коли коляска була доставлена ​​до правоохоронного органу, і вона сама без понятих знімала ці відбитки. Оскільки експерт - це представник сторони обвинувачення, я маю право не довіряти таким показаннями".

Нагадаємо, сьогодні в суді експерт судово-медичних експертиз підтвердив, що поріз на руці Дмитра Павличенка був отриманий в день вбивства судді Сергія Зубкова, а рана на коліні Сергія Павличенка не могла бути отримана від падіння на скло.

Крім того, експерт-дактилоскопіст Ганна Дерій заявила, що технологічно неможливо перенести відбиток пальця Дмитра Павличенка з дактилоскопічної стрічки на іншу поверхню, зокрема інвалідний візок.

Суд ухвалив провести додаткову експертизу пошкодження руки Дмитра Павличенка і коліна Сергія Павличенка, щоб уточнити коли саме і яким предметом вони були отримані.

Восени минулого року Голосіївський районний суд Києва засудив Дмитра Павличенка до довічного ув'язнення, а його сина Сергія Павличенка - до 13 років позбавлення волі за вбивство судді Шевченківського райсуду Києва Сергія Зубкова, яке сталося 21 березня 2011 року в під'їзді його будинку.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини