RU

Захарченко розповів про успіхи міліції і попросив мільярд

13.11.2012, 13:10
Захарченко розповів про успіхи міліції і попросив мільярд - Фото
f8e02eb5d41a84edd85a89f40e273897.jpg
Міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко розповів про успіхи відомства на виборах і попросив грошей. Про це він заявив у своєму виступі на координаційній нараді керівників правоохоронних органів у зв'язку з набранням чинності нового Кримінально-процесуального кодексу.

"Цей рік для органів внутрішніх справ був знаковим і відповідальним. Ми успішно і на високому рівні провели Євро 2012. Наші дії отримали позитивну оцінку як в Україні, так і за її межами. Міністерство внутрішніх справ ретельно готувалося до виборів народних депутатів і забезпечило охорону громадського порядку як під час виборчого процесу, так і під час підрахунку голосів", - зазначив він.

Захарченко також повідомив, що оснащення органів досудового слідства потребує додаткового фінансування. За його словами, Кабмін збільшив витрати для МВС у 2012 році тільки на 4 млн. грн. "Зараз за рахунок перерозподілу коштів здійснюємо процедуру часткової закупівлі відповідних технічних засобів на 72,8 млн. грн. Необхідне збільшення видатків для МВС на 2013 рік складають 980,5 млн. грн. Просимо підтримати пропозиції щодо збільшення фінансування МВС", - додав він.

Нагадаємо, сьогодні президент України Віктор Янукович, заявив, що "тортури в правоохоронних органах повинні піти в минуле, а злочинців у погонах потрібно неухильно переслідувати". "Тільки коли кожна людина буде жити в атмосфері безпеки і буде впевнена, що її спокій, її права і свободи надійно охороняються, можна буде говорити про досягнення у сфері реформування кримінальної юстиції. В минуле повинні піти неповага до людей, корупція, зловживання службовим становищем, жорстоке і нелюдське ставлення, а також тортури з боку правоохоронних органів", - заявив президент.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини