RU

Захарченко розповів, навіщо обезголовили харківського суддю

10.01.2013, 16:09
Захарченко розповів, навіщо обезголовили харківського суддю - Фото
07b687ffedd34cbfba8e0d7ba48c195a.jpg
Суддю Фрунзенського районного суду міста Харкова Володимира Трофимова та членів його сім'ї могли вбити люди, які раніше здійснювали злочини. Про це сьогодні заявив міністр МВС Віталій Захарченко на брифінгу в Харкові, - зраджує Інтерфакс-Україна.

"При огляді місця вчинення злочину наші фахівці звернули увагу на те, що ... злочинці намагалися якнайменше залишити слідів вчинення злочину, тобто, своїх безпосередніх слідів. Це може свідчити про те, що ці злочинці раніше вчиняли злочини", - сказав Захарченко.

За його словами, з більш ніж 15 тисяч осіб, допитаних у цій справі, частина - раніше судимі. Крім того, були допитані люди, які перебувають на обліку з різними психічними захворюваннями, що вживають наркотики, і так далі. Міліціонери опитували також власників автотранспорту, що перебував в районі місця проживання судді Трофимова, і вивчили дані всіх відеокамер в цьому районі. Одна з відеокамер була заліплена.

Як повідомив начальник управління карного розшуку МВС України  Василь Фаринник, слідство припускає, що вогнепальна зброя, яку використовували вбивці, могла використовуватися при скоєнні інших злочинів. "Ми знаємо, що дійсно у злочинців була із собою вогнепальна зброя. Тож одна з версій, чому трупи обезголовлені - це те, що там можуть знаходитися сліди куль, які залишилися в головах. На  їхню (вбивць) думку, це може служити підставою для ідентифікації зброї. Це наводить на думку, що це зброя могла використовуватися раніше в якихось злочинах ", - сказав Фаринник.

Він зазначив, що за висновками експертів найімовірнішою причиною смерті судді Трофимова та членів його сім'ї стало знекровлення. "Причиною смерті було, швидше за все, знекровлення, що настало в результаті поранення і наступного відсікання голови", - сказав Фаринник.

У той же час Захарченко зазначив, що слідство не розглядає версію використання табельної зброї. "Така зброя на озброєнні органів внутрішніх справ, збройних сил та інших військових формувань не знаходиться", - сказав міністр.

За словами генерального прокурора України Віктора Пшонки, слідство, як і раніше вважає, що вбивць було не менше двох. Він повідомив також, що вбиті досі не поховані. "Судові медики просять ще деякий час для дослідження тіл", - сказав генпрокурор.

Нагадаємо, в Харкові вранці 15 грудня 2012 року - в День працівників суду - у власній квартирі було вбито 58-річного суддю Фрунзенського районного суду Володимира Трофимова і всю його сім'ю - 59-річну дружину, 30-річного сина і 29-річну цивільну дружину сина. Всім убитим відрізали голови, причому синові Трофимова відрізали голову, коли той був ще живий. Голови жертв вбивці забрали із собою.

18 грудня джерело в Харківському бюро судово-медичної експертизи повідомило, що знайдені докази вбивства судді та членів його сім'ї з вогнепальної зброї. Харківська міліція оголосила винагороду в 200 тис. грн. за допомогу в розкритті злочину.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини