RU

Захарченко: Люди все більше довіряють міліції

28.08.2013, 18:01
Захарченко: Люди все більше довіряють міліції - Фото
Віталій Захарченко

Як повідомляє прес-служба МВС, глава Міністерства внутрішніх справ Віталій Захарченко заявляє, що аналіз звернень громадян до правоохоронних органів свідчить про довіру до міліції. "Лише незначна частина звернень громадян належить до компетенції органів внутрішніх справ. Кількість скарг на роботу міліції та подяк за сумлінне виконання правоохоронцями своїх службових обов'язків є приблизно однаковим", - сказав Захарченко.

"Завершився перший етап розпочатих мною виїзних прийомів громадян, під час яких кожен міг прийти і поскаржитися на будь-які відомі йому порушення законності, - розповів Захарченко. - Слід зазначити, що при досить великому масиві звернень громадян (а їх надійшло понад 950), лише 51 стосується неправомірних дій з боку працівників органів внутрішніх справ. Це становить трохи більше 5% від загальної кількості. Приблизно такою ж є й кількість подяк працівникам міліції".

Віталій Захарченко зазначив, що більшість скарг стосувалися порушень, допущених при розслідуванні кримінальних справ у минулих роках. Деякі з цих порушень мали місце 6-7 років тому. "Однак більшість озвучених заявниками питань не належать до компетенції МВС. Серед них - підвищення розміру пенсії, поліпшення статусу ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, побутові проблеми тощо", - сказав він.

Досьє на Віталія Захарченка

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини