RU

Закінчено додаткове розслідування смерті студента Індила

14.09.2012, 17:09
Закінчено додаткове розслідування смерті студента Індила - Фото
330f8c4994309afeeba6a2a914c69934.jpg
Органи прокуратури закінчили додаткове розслідування причин та обставин смерті студента Ігоря Індила в приміщенні Шевченківського районного управління міліції Києва та передали матеріали справи для ознайомлення стороні захисту, - передає  Інтерфакс-Україна.

Адвокат батьків студента Олександр Заруцький розповів, що після проведення додаткового розслідування не з'явилося майже нічого нового. Тобто, пояснив адвокат, призначена додаткова експертиза не дала однозначної відповіді, що саме стало причиною травми голови потерпілого, яким чином з'явилася у нього кров в шлунку, а також не були допитані додаткові свідки.

Заруцький наголосив, що в результаті проведення додаткового розслідування слідство визнало, що черговий по райвідділу Коваленко не вжив заходи з реагування для своєчасного виклику швидкої допомоги до потерпілого.

Нагадаємо, в травні 2010 року в Шевченківському райуправлінні міліції Києва помер 20-річний студент Індило. 5 січня 2012 року суддя Деснянського райсуду столиці оголосив вирок стосовно дільничного міліціонера Приходька, у відповідності з яким засудив його за ч.2 ст.365 (перевищення службових повноважень) Кримінального кодексу України до 5 років позбавлення волі, звільнивши від відбування покарання з випробувальним терміном на 2 роки, а також позбавив його права протягом 2 років обіймати посади в правоохоронних органах і органах влади.

14 травня Апеляційний суд Києва задовольнив скаргу захисту Індила на необ'єктивність вироку Деснянського райсуду Києва у відношенні колишніх співробітників міліції і відправив справу на додаткове розслідування в Деснянську районну прокуратуру столиці.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини