RU

Загиблий у московських терактах житель Севастополя мав подвійне громадянство

31.03.2010, 10:25

Офіцер Чорноморського флоту Росії Віктор Гинькут, що загинув у московському метро у понеділок, мав подвійне громадянство.

За інформацією газети "Сєгодня", співробітник консульства України у Росії повідомив, що "Гинькут був громадянином України і був направлений до Москви у відрядження", - сказав співробітник консульства.

Співрозмовник зазначив, що загиблий мав також російське громадянство. Однак пояснив, що у зв'язку з тим, що українське законодавство не передбачає подвійного громадянства, консульство розглядає його як громадянина України.

Нагадаємо, вибухи у московському метрополітені сталися в понеділок, 29 березня, в саму годину пік, коли тисячі пасажирів поспішали на роботу і навчання. Перша бомба спрацювала на "Лубянці" в той момент, коли поїзд зупинився для висадки людей. Через 40 хвилин роздався другий вибух - на станції метро "Парк культури". За даними ФСБ, теракт здійснили дві терористки-смертниці. Зараз міліція розшукує двох жінок та чоловіка, що супроводжували їх. Кількість жертв досягла 39 осіб, поранених - понад 100.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини