Забруднення повітря й смог. Що кажуть в Укргідрометцентрі

22.10.2019, 14:16
Забруднення повітря й смог. Що кажуть в Укргідрометцентрі - Фото
Микола Кульбіда (фото - LIGA.net)

В Україні зараз відзначається звична для осені концентрація забруднюючих речовин в повітрі. Про це сьогодні на брифінгу заявив директор Українського гідрометцентру Микола Кульбіда.

"Та стурбованість, яка поширювалася серед громадських організацій, поширювалася ЗМІ, на наш погляд, не має суттєвих підстав", - підкреслив він.

Читайте також: Київ в диму. Що відбувається з повітрям і чому це навряд чи зміниться

Кульбіда уточнив, що згідно зі спостереженнями концентрація оксиду вуглецю становила від 0,1 до 1,4, що є в межах максимально допустимої  концентрації (5 мікрограмів на 1 куб м).

"Тільки в Дніпрі, Кам'янському, Кривому Розі, Львові та Одесі було перевищення гранично допустимої концентрації (ГДК). Однак цей показник є характерним для осіннього періоду. Таким чином, можна зробити висновок: нічого незвичайного в Україні з точки зору атмосферного повітря не відбулося. Це звичні концентрації забруднюючих речовин, які повторюються дуже часто", - вважає він.

  • 20 жовтня через накопичення шкідливих домішок в приземному шарі повітря в Києві лікарі рекомендували виїхати з міста на кілька днів і більше пити води.

Читайте також: Україна в "хмарі чорного повітря". Як моніторити показники СО2 і стежити за ситуацією

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Что вы знаете о психотерапии?