RU

За водіння у нетверезому стані будуть відразу забирати права

07.02.2011, 14:00
За водіння у нетверезому стані будуть відразу забирати права - Фото
816881933a341db1ae219a0a5ffa2432.jpg

За водіння у нетверезому стані будуть відразу забирати права

Міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов вважає, що за керування автомобілем у нетверезому вигляді треба без варіантів позбавляти водійських прав. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції.

А.Могильов зазначив, що навіть нині дійсні штрафні санкції не приносять бажаного результату. "Санкції цієї статті треба робити безальтернативними - тільки позбавлення прав", - сказав він, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Також, на думку Міністра, необхідно посилити відповідальність за невикористання ременя безпеки. А.Могильов зазначив, що ці та інші зміни, що пропонуються, будуть вивішені для обговорення на сайті ДАІ.

Він зазначив, що також оприлюднювати для обговорення планується зміни правил техогляду, отримання довіреності на керування транспортним засобом, а також питання терміну дії водійського посвідчення.

А.Могильов зазначив, що необхідність ввести обмежений термін дії водійського посвідчення зумовлено приведенням українського законодавства у відповідність до міжнародного. Він також зазначив, що у більшості європейських країн цей термін обмежено десятьма роками. Яким він буде в Україні - 5, 10, 15, 20 років - буде вирішено зокрема і за підсумками обговорення.

Анатолій Могильов: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини