RU

За викрадену студентку КІМО вимагають викуп

22.06.2010, 10:10

За викрадену студентку КІМО вимагають викуп

Рідним викраденої майже місяць тому у Києві студентки КІМО Ірині Лазаренко пришли два SMS, в яких невідомі питають про те, коли сім'я платитиме викуп.

"До цього на сім'ю від викрадачів ніхто не виходив. У цих SMS текст: "Коли будеш платити гроші?", але немає інформації, про яку суму йдеться. Це насторожує. Ми досі не бачимо явних мотивів злочину. Важко сказати, що саме зараз відбувається із заручницею. Ми не виключаємо, що її викрадення - спосіб у чомусь вплинути на батька, адже він держчиновник", - повідомило джерело газети "Сєгодня" у київській міліції.

Офіційно ж міліціонери цю інформацію не підтверджують, але й не спростовують. "Ірина поки не знайдена", - каже начальник прес-служби столичного главку Володимир Поліщук.

У сім'ї І.Лазаренко спілкуватися з пресою як і раніше не хочуть. Раніше батько дівчини - чиновник Мінвуглепрому Сергій Лазаренко - нарікав на нерозторопність правоохоронців, що дуже повільно шукають його дочку, яка "можливо, лежить десь у підвалі…"

Нагадаємо, столична міліція порушила кримінальну справу за фактом викрадення студентки Київського інституту міжнародних відносин І. Лазаренко.

Злочинність і боротьба з нею: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини