RU

За рік українці стали більш щасливими: опитування КМІС

25.07.2018, 13:13
За рік українці стали більш щасливими: опитування КМІС - Фото
Иллюстративное фото: depositphotos.com

Більше половини жителів України вважають себе щасливими. Про це свідчать результати опитування, яке в травні провів Київський міжнародний інститут соціології.

У травні щасливими або скоріше щасливими себе почували 63% опитаних українців - це на 10% більше, ніж рік тому. У КМІС уточнюють: однією з причин може бути "деяке поліпшення матеріального становища" населення - протягом року за самооцінкою частка небідних зросла з 30% до 37%.

Читайте також: Вбивці щастя: 10 звичок хронічно нещасних людей

Також 16% відчували себе в травні "частково щасливими, частково ні", а 17% - нещасними або скоріше нещасними.

"Підвищення рівня щастя населення України не може не радувати. Є, однак, можливість, що частина цієї динаміки пов'язана з методологічними причинами", - відзначили соціологи КМІС.

Результати опитування також свідчать, що: а) молоді люди загалом щасливіші, ніж старші, б) чим вище рівень добробуту, тим більше людей відчувають себе щасливими, в) стан здоров'я є дуже важливою умовою для відчуття щастя.

Читайте також: Щастя можна купити за гроші - дослідження

Опитування проведене 18-30 травня 2018 року методом особистого інтерв'ю серед 2025 українців старше 18 років в 108 населених пунктах по всій Україні, крім тимчасово окупованих територій. Похибка - 1,4-3,3%.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини