RU

За хабар ц $2,5 млн. затримали заступника мера міста Вишневе

18.09.2009, 14:48

Сьогодні у Київській області під час отримання хабара у $2,5 млн. затримано заступника мера міста Вишневе. Про це повідомив на прес-конференції у Донецьку Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

За інформацією УНІАН, зокрема, Ю.Луценко розповів: "Сьогодні ми маємо чергову резонансну операцію - у Київській області, в місті Вишневе затримали "на гарячому" під час отримання хабара, який вимагав у розмірі 5 мільйонів доларів, заступника міського голови місті Вишневе".

Очільник МВС пояснив, що хабар вимагали за виділення 10 гектарів землі на території, належній міській громаді, під будівництво комерційного центру. При цьому Ю.Луценко відзначив, що "зараз проводяться слідчі дії, і ми будемо сподіватися, що до кінця дня він (заступник мера) буде затриманий згідно із статтею 115 Кримінального кодексу України".

Ю.Луценко повідомив, що заступника мера затримали під час отримання першої половини хабара у розмірі $2,5 млн. Голова МВС заявив: "Будемо сподіватися, що це буде черговим уроком для тих, хто продовжує мародерствувати в Україні, незважаючи на складну економічну ситуацію".

Корупція і боротьба з нею: добірка новин>>>

Злочинність і боротьба з нею: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини