RU

За фактом перекриття Майдана порушена кримінальна справа

24.11.2010, 17:00

Органи Міністерства внутрішніх справ порушили кримінальну справу за фактом перекриття вулиць Хрещатик і Інститутська учасниками акції протесту на площі Незалежності 22 листопада. Про це повідомив сьогодні на прес-конференції заступник Міністра внутрішніх справ Віктор Ратушняк.

"На вулиці Хрещатик і на вулиці Інститутській ланцюжка міліції стояли для того, щоб позначити місце проведення громадянами запланованої акції на площі Незалежності. Ланцюжки були прорвані, все це було задокументовано, і побита машина задокументована, і учасники акції встановлені, які били цю машину. Відповідно, вчора слідчим відділом Шевченківського районного управління була порушена кримінальна справа за фактом перекриття під час вказаної акції проїжджої частини вулиць Інститутська, Хрещатик, Городецького, за статтею 293 КК "групове порушення громадського порядку". Проводиться досудове слідство", - сказав В.Ратушняк, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

В.Ратушняк також наголосив, що справа порушена за фактом.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Майдані сталося зіткнення між пікетувальниками і міліцією через перекриття проїжджої частини.

Підприємництво в Україні: добірка новин>>>
Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини