RU

З Донецької області видворили грузинського "злодія в законі"

10.07.2012, 14:46
З Донецької області видворили грузинського
"Куцу" позбавили українського громадянства й вислали за межі України
У Донецькій області спільними зусиллями Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю і територіального спецпідрозділу БОЗ затримано і видворено за межі України грузинського "злодія в законі", відомого в кримінальних колах як "Куцу". Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в прес-службі ГУБОЗ МВС України.

Встановлено, що кримінальний авторитет тривалий час нелегально проживав на території Донецької області і в 2007 році на підставі сфальсифікованих документів отримав громадянство України. Уродженець м. Руставі, тричі судимий у Грузії за скоєння тяжких злочинів і "коронований" у 2004 році під час перебування в слідчому ізоляторі Тбілісі, приїхав в Україну для подальшої злочинної діяльності.

В Україні сорокарічний затриманий впливав на криміногенну ситуацію, користувався авторитетом у кримінальному середовищі, брав активну участь в злодійських сходках і здійснював контроль над угрупованнями, які займаються скоєнням злочинів майнового характеру.

В результаті проведеної перевірки за ініціативою ГУБОЗ громадянство "Куцу" було скасовано, а злодій видворений за межі території України.

Всього з початку 2012 року за межі України було видворено три "злодія в законі", двоє - позбавлені громадянства України. А в Києві була розкрита "злодійська сходка", під час якої короновані злочинці планували перерозподіл сфер кримінального впливу в державі.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини