З 6 квітня повертаються іменні квитки на потяги

22.03.2013, 11:52
З 6 квітня повертаються іменні квитки на потяги - Фото
Фото: uz.gov.ua

Документ, що засвідчує особу, потрібно буде показувати не касиру, а провіднику при посадці у вагон

Кабінет міністрів України ввів іменні залізничні квитки із зазначенням у них прізвища та імені пасажира. Нововведення почне діяти з 6 квітня 2013 року.

Про відповідне рішення уряду сказано в сьогоднішньому номері урядової газети Урядовий кур'єр, в якому опубліковано постанову уряду N160 від 6 березня 2013 року про внесення змін до порядку обслуговування громадян залізничним транспортом. Ця постанова набирає чинності через 15 днів з дня опублікування.

При цьому в уряді зазначили, що проїзні документи, придбані до набрання чинності даної постанови, без зазначення прізвища та імені дійсні і посадка в поїзд і проїзд здійснюються без пред'явлення документа, що посвідчує особу.

Надалі, згідно з постановою Кабінету міністрів, оформлення в квитковій касі повних і дитячих проїзних документів, у тому числі в електронному вигляді, здійснюється з внесенням до проїзного документа прізвища та імені пасажира зі слів особи, яка здійснює оплату проїзного документа.

При оформленні проїзних документів з використанням мобільного зв'язку, інтернету, спеціалізованих автоматів самообслуговування і т.д. прізвище та ім'я особи, яка буде здійснювати поїздку, зазначає особа, яка здійснює оформлення і оплату проїзного документа.

У проїзних документах (крім пільгових і безкоштовних) на проїзд у регіональних поїздах і квитках на проїзд у поїздах приміського сполучення прізвище та ім'я особи не зазначаються.

Посадка в потяг здійснюється за пред'явленням проїзного документа та документа, що посвідчує особу. Таким документом може бути: паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт України, службовий паспорт України, посвідчення особи моряка, посвідчення члена екіпажу, посвідчення особи на повернення в Україну, тимчасове посвідчення громадянина України, посвідчення водія, посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, проїзний документ для виїзду за кордон особи, яка визнана біженцем, та особи, яка потребує додаткового захисту, довідка про звернення за захистом в Україні, посвідка на постійне проживання, вид на проживання, картка мігранта, посвідчення біженця, проїзний документ біженця, паспортний документ іноземця та особи без громадянства.

Раніше іменні ж / д квитки планувалося ввести з 1 січня 2013 року як вимушену міру у зв'язку зі спекуляцією і корупцією, однак цей процес був відстрочений по причині узгодження рішення.

Нагадаємо, уряд України в 2007 році скасував продаж квитків на потяги за посвідченням особи з обов'язковим зазначенням імені та прізвища пасажира в проїзному документі.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

История NotPetyaКак российские хакеры запустили с киевского Подола кибератаку на $10 млрд