RU

З 1 січня закордонні паспорти видаватиме Міграційна служба

14.11.2012, 12:04
З 1 січня закордонні паспорти видаватиме Міграційна служба - Фото
fa494bd90e040e6d2d9d0578f2ac26e1.jpg
Міграційна служба готова видавати українцям нові закордонні паспорти з початку наступного року. Про це повідомив на брифінгу голова Державної міграційної служби України Микола Ковальчук.

"Думаю, що з початку наступного року ми почнемо видавати закордонні паспорти громадянам України", - сказав він. За його словами, процедура видачі практично не зміниться. "Ви напевно не помітили того, що з першого серпня ми видаємо українські паспорти", - зазначив Ковальчук.

Також Ковальчук повідомив, що закордонні паспорти міграційна служба видаватиме з 1 січня незалежно від того, підпише президент закон про демографічний реєстр чи ні. Якщо підпише - паспорти будуть біометричними, якщо ні - звичайними. Він також нагадав, що вже видані громадянам закордонні паспорти дійсні до закінчення терміну, на який вони були видані і заміни не вимагають.

Нагадаємо, функція видачі закордонних паспортів передається міграційній службі від МВС відповідно до закону, який набув чинності 18 жовтня. До першого січня 2013 року майно і приміщення відповідних підрозділів МВС повинні бути передані підрозділам ГМС України. Закордонний паспорт можна буде отримати в будь-якому підрозділі ГМС України, незалежно від місця реєстрації громадянина і навіть якщо такої реєстрації взагалі немає.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини