RU

З 1 січня українці їздитимуть до Росії за новими правилами

31.12.2013, 15:21
З 1 січня українці їздитимуть до Росії за новими правилами - Фото
4b111d7b4c49cee28fc44bd47b72ad93.jpg
Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі МЗС України, 1 січня 2014 року набуває чинності нове законодавство Російської Федерації про порядок в'їзду і виїзду з РФ, а також про правове становище іноземних громадян у Росії.

Таким чином, з нового року термін тимчасового перебування в Росії іноземних громадян, які прибули в РФ у порядку, що не вимагає отримання візи  в т.ч. громадяни України), не може перевищувати 90 діб сумарно протягом кожного періоду в 180 днів, за винятком випадків, передбачених федеральним законом, а також у разі, якщо такий строк продовжений відповідно до законодавства.

Якщо іноземець під час свого попереднього перебування в Росії перевищив термін перебування в 90 днів сумарно протягом кожного періоду в 180 днів, йому заборонено в'їзд у Російську Федерацію строком на 3 роки з дня виїзду з Росії.

Громадяни України та Росії можуть в'їжджати, виїжджати і пересуватися по території двох держав без віз з дотриманням правил перебування, що діють в цій державі, за документами, що посвідчують особу та підтверджує громадянство. При цьому громадяни України та Росії звільняються від реєстрації в компетентних органах за місцем їх перебування на території іншої держави, якщо термін такого перебування не перевищує 90 днів з моменту в'їзду на територію іншої держави, за наявності у них міграційної картки з позначкою органів прикордонного контролю, проставленою при в'їзді на територію держави перебування.

У зв'язку з цим МЗС України звертає увагу громадян України, які планують свої закордонні поїздки в РФ, на необхідність дотримання законів країни перебування і наслідки порушення режиму перебування в Російській Федерації.

Нагадаємо, з 1 січня 2015 року  українці зможуть в'їхати до Росії тільки за наявності закордонного паспорта.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини