RU

З початку року українці не пошкодували на хабарі 43 млн.грн.

09.04.2009, 15:22

За три місяці 2009 року в Україні виявлено хабарів на загальну суму 43 млн.грн. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив журналістам представник Антикорупційного центру Міністерства внутрішніх справ України Тарас Мартиненко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Т.Мартиненко наголосив, що зафіксовано 366 випадків дачі хабарів на суму понад 10 тис.грн. кожна, а на суму 30 тис.грн. - 238 випадків.

Чиновник звернув увагу на той факт, що 43 млн.грн. - це трохи більше, ніж було зафіксовано хабарів за аналогічний період 2008 року.

Крім того, за повідомленням прес-служби Головного управління Державної служби України, протягом 2008 року до суду було направлено 6224 протоколи про корупційні дії.

Водночас, прес-служба Державної податкової адміністрації України повідомляє, що протягом першого кварталу 2009 року стосовно працівників органів ДПАУ за фактом отримання хабарів порушено 28 кримінальних справ, з них 46% справ порушено за матеріалами підрозділів у боротьбі з корупцією в органах податкової служби, за матеріалами інших правоохоронних органів, стосовно працівників податкової служби порушено 15 кримінальних справ, в тому числі МВС порушила 9 справ, а СБУ - 6.

Корупція і боротьба з нею: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини