RU

З ніжинської лікарні виписали 4 вихованців будинку-інтернату

17.08.2010, 10:35

З Ніжинської міської лікарні за минулу добу виписали чотирьох вихованців Ніжинського дитячого будинку-інтернату, які були шпиталізовані з попереднім діагнозом "гостра респіраторна вірусна інфекція".

Як повідомляє прес-служба Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій, станом на 7 ранку в реанімаційний та інфекційному відділеннях лікарні залишаються у задовільному стані дев'ять осіб - п'ятеро дітей і четверо дорослих.

На місці продовжує роботу комісія МОЗ. Ситуація під контролем ГУ МНС в Чернігівській області.

Нагадаємо, в Ніжинському дитячому будинку-інтернаті протягом кількох днів померли п'ятеро вихованців у віці від 10 до 19 років. Прокуратура Чернігівської області порушила кримінальну справу. Досудове слідство в справі про перевірку ситуації навколо смерті дітей в інтернаті буде проходити під контролем Генпрокуратури. Крім того, вчора Генпрокуратура доручила регіональним прокурорам перевірити на дотримання законодавства умови утримання і виховання дітей з недоліками розвитку у всіх інтернатах.

Боротьба з небезпечними захворюваннями: добірка новин>>>Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини