RU

З Лівії вже евакуйований 401 громадянин України

03.03.2011, 12:15

А період з 23 лютого із Лівії евакуйовували 401 громадянина України - 279 - українськими літаками, 122 - транспортом інших держав. Про це повідомив Перший віце-прем'єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв, який є головою робочої групи, покликаної оперативно вирішувати питання з забезпечення безпеки громадян України на території держав Північної Африки і Близького Сходу.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Першого віце-прем'єр-міністра, українська сторона своїм транспортом також забезпечила евакуацію 166 іноземних громадян (по 31 - Росії і Узбекистану, 24 - Азербайджан, 16 - Таджикистану, 12 - Польщі, 9 - Болгарії, по 8 - Сербії і Казахстану, 7 - Білорусі, по 4 -Киргизстану і Чехії, по 2 - Словаччини, Румунії і Хорватії, по одному - Угорщини, Боснії і Герцеговина, Туреччини, Португалії, США і Лівії).

А.Клюєв зазначив також, що станом на ранок четверга у Посольстві України у Лівії зареєструвалися для можливого виїзду у разі погіршення ситуації 29 громадян України. У зв'язку з плановим прибуттям у порт Тріполі іноземних поромів Посольство України сприятиме виїзду наших співвітчизників водним шляхом у напрямі Мальти.

Він також повідомив, що 2 березня за результатами домовленостей, досягнутих з британською стороною, 4 громадянина України були відправлені з міста Бенгазі на Мальту кораблем "Йорк" ВМС Великобританії. Крім того, 2 березня 20 громадян України, раніше евакуйованих із Лівії, були доставлені у Москву з Мальти літаком МНС Росії. Посольство України у Російській Федерації забезпечить їхнє повернення на Батьківщину. За його словами, в аеропорт "Бориспіль" також прибули 8 громадян України, які напередодні були вивезені з Тріполі у Бухарест літаком румунських ВПС.

Андрій Клюєв: біографія та добірка новин>>>
Переворот у Лівії: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини