RU

З гелікоптера МНС не побачили пожеж на Київщині і Чернігівщині

02.08.2010, 15:59

Представники Міністерства з питань надзвичайних ситуацій і Державного комітету лісового господарства сьогодні вранці облетіли на гелікоптері Київську і Чернігівську області. Осередків займання на цих територіях виявлено не було.

Як повідомляє прес-служба МНС, попередня причина задимлення у Києві і Чернігівській області залишається колишньою - дим прийшов з північним вітром з боку Російської Федерації. Більш точні дані з'являться після аналізу інформації, якою зараз займаються Український гідрометцентр і Управління інформаційно-аналітичного забезпечення МНС України.

Нагадаємо, сьогодні Київ був вкритий туманним серпанком, місцями з відчутним запахом диму. Точні причини цього в МНС не з'ясували. Відомо лише, що ні ліси, ні торфовища під столицею не горять. В МНС схиляються до версії про те, що дим в Київ прийшов з Російської Федерації, окремі регіони якої охоплені пожежами. "В МНС є одна версія, вона попередня. Можливо, був північний вітер, і дим принесло з Росії", - зокрема, повідомила начальник Центру пропаганди УМНС Київської області Вікторія Рубан.

Заступник глави Українського гідрометцентру Анатолій Прокопенко назвав версію про російське походження диму малоймовірною. За його словами, можливо, торфовища горять у сусідній Чернігівській області, де зафіксовано окремі ділянки задимлення.

Надзвичайні події: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини