RU

З аптек може тимчасово зникнути парацетамол та мукалтин

02.07.2011, 01:39
З аптек може тимчасово зникнути парацетамол та мукалтин - Фото
59df06c6ded2ec47e677a692353b4d38.jpg

З аптек може тимчасово зникнути парацетамол та мукалтин
Державна служба України з лікарських засобів тимчасово заборонила торгівлю і застосування таких препаратів як парацетамол і мукалтин.

Як передає телеканал 1+1, причиною стало те, що до українських аптек потрапили партії бракованих ліків. Об'єктам, які здійснюють торгівлю вищезазначеними лікарськими засобами, наказано перевірити наявність препаратів з бракованих партій та негайно вилучити їх з продажу.

"... після одержання припису перевірити наявність лікарського засобу парацетамол, супозиторії ректальної по 0,08 гр у стрипах N10 серії 41010 виробництва ВАТ "Монфарм Україна"... "перевірити наявність лікарського засобу Мукалтин, таблетки по 50 мг у стрипах N10, серії 230211, виробництва АТ "Галичфарм", Україна", - йдеться у приписі.

При виявленні цього лікарського засобу вжити заходи щодо його вилучення. Невиконання цього припису тягне за собою відповідальність згідно чинного законодавства України.

Парацетамол - лікарський засіб, що виявляє знеболювальну та жарознижувальну дії. Є поширеним анальгетиком, що володіє доволі слабкими протизапальними властивостями. Водночас він може слугувати причиною порушення роботи печінки, кровоносної системи та нирок.

Мукалтин - відхаркувальний засіб, який використовують для лікування гострих і хронічних захворювань органів дихання, що супроводжуються утворенням мокротиння підвищеної в'язкості.

Фармацевтичний ринок: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини