RU

Ющенко захистить права жителів "комуналок"

24.11.2008, 14:00

Президент України Віктор Ющенко підписав Указ про заходи щодо забезпечення житлових прав громадян, що проживають у гуртожитках. Про це сьогодні повідомила журналістам прес-секретар глави держави Ірина Ваннікова.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за її словами, згідно з Указом, Кабінет Міністрів України в дводенний термін повинен створити міжвідомчу комісію з відроблення механізму реалізації прав жителів гуртожитків на приватизацію займаного ними житла і підготовки законопроекту щодо внесення відповідних змін до законодавчих актів.

І.Ваннікова також повідомила, що протягом місяця підготовлений цією комісією законопроект має бути внесено на розгляд Верховної Ради України. В Указі також зазначається, що Міністерство юстиції має протягом тижня вжити заходів щодо неможливості примусового відселення жителів гуртожитків, а також реалізації їхнього законного права на приватизацію займаного житла. Міністерству внутрішніх справ у тижневий строк доручено забезпечити реєстрацію місця проживання громадян і видачу паспортів громадянам, що досягли 16-річного віку і проживають у гуртожитках.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини