RU

Ющенко задоволений реформуванням системи української освіти

17.06.2008, 17:55

Президент України Віктор Ющенко називає зовнішнє незалежне тестування найвдалішим реформуванням у сфері освіти. Про це Президент України заявив під час зустрічі з учасниками зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень, котрі показали найкращі результати.

"Це одна з найвдаліших реформ освіти", - цитує слова Президента кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами В. Ющенка, в цьому році зовнішнє тестування пройшли 517 тисяч чоловік, а в наступному тестування вже проходитимуть мільйони.

Президент України вважає, що завдяки тестуванню вдалося значною мірою подолати корупцію у вищій школі. "Ми представили абітурієнтам більш справедливу політику доступності вищої освіти", - сказав він.

В. Ющенко також відмітив, що відповідно до соцопитувань дві третини абітурієнтів на відмінно оцінили тестування, проведене в поточному році: "Відтепер відбувається конкурс гаманця батьків, а конкурс знань".

Крім того, Президент України подякував Міністру освіти і науки Іванові Вакарчуку і попереднім міністрам, які провели велику роботу у цьому напрямі.

Також, звертаючись до абітурієнтів, які одержали найвищі оцінки під час тестування, В. Ющенко назвав їх геніальними і талановитими. Він здивувався, як ці діти змогли пройти тестування з стількох предметів. І, головне, набрати такі високі бали. "Я не знаю, як ви це зробили. Ви класні. Ви є найкращим українським поколінням", - підкреслив Президент.

Досьє на Віктора Ющенка читайте тут>>>

Розгорнені довідки про інших відомих персон читайте тут>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини