RU

Ющенко подякував бізнес-структурам за допомогу Західній Україні

19.08.2008, 13:33

Президент України Віктор Ющенко від імені Ради національної безпеки і оборони України (РНБОУ) подякує окремим фондам, бізнес-структурам та низці організацій за надану гуманітарну допомогу потерпілим від липневої повені регіонам країни.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, сьогодні на відкритті засідання РСНБОУ глава держави заявив, що ті, хто надав допомогу, заслуговують вдячності. За його словами, вони, не вимагаючи нічого натомість, направили потерпілим гуманітарну допомогу та зобов'язалися побудувати низку соціальних об'єктів.

"Я обов'язково скористаюся можливістю і від імені РНБОУ подякую фондам, відповідним структури, які сьогодні надали таку гуманітарну допомогу, які взяли на себе зобов'язання з будівництва низки соціальних об'єктів", - сказав Президент Ющенко.

На думку глави держави, стихійне лихо на Західній Україні показало, що у багатьох вітчизняних бізнесменів "з'явилося соціальне обличчя".

Говорячи про обсяги соціальної допомоги, Президент України повідомив, що лише за попередніми підрахунками в Івано-Франківській області гуманітарна допомога разом із зібраними коштами і зобов'язаннями з будівництва лікарень та шкіл оцінюється в 100 млн. грн. "Я думаю, що РНБО мусить підтримати ініціативу, коли люди, які мають гуманне серце, добру душу, структури, які мають таку добру душу – про них має знати суспільство", - заявив Президент Ющенко.

Досьє на Віктора Ющенка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини