RU

YouTube тестує оплески: скільки коштує поплескати в долоні

17.02.2020, 12:15
YouTube тестує оплески: скільки коштує поплескати в долоні - Фото
Фото: depositphotos.com

Відеохостинг YouTube досліджує функцію прямої фінансової підтримки користувачами авторів відео. Вона буде реалізована у вигляді віртуальних оплесків, які можна буде купувати по $2, пише The Verge.

Офіційно нова можливість називається "оплески глядачів". Для користувачів це виглядає як покупка анімації, яка відображається поверх відео, що вони хочуть підтримати:

Аналітики фірми VidIQ спробували нову функцію в дії. Щоб користувачі змогли надавати фінансову підтримку авторам на YouTube, останні повинні активувати відповідну опцію в панелі управління свого каналу.

Користувачі побачать нову іконку поруч з кнопками лайку і дізлайку. Натиснувши її, вони можуть витратити $2 на підтримку каналу. Максимальний ліміт становить $500 в день або $2 000 на тиждень. При цьому враховуються також покупки в Супер чатах і супер стікери. Комісія YouTube становить 30% за кожну транзакцію.

Нова функція доступна в Австралії, Бразилії, Індії, Японії, Кореї, Мексиці, Новій Зеландії та США. Скористатися нею можна лише на комп'ютері.

  • У лютому Google вперше за 14 років розкрив виручку YouTube. Відеохостинг генерує приблизно 10% усієї виручки Google і приніс $4,72 млрд за квартал і $15,15 млрд за рік - на 36% більше, ніж роком раніше.
  • У січні популярні автори розкрили свої заробітки на YouTube. Вбудована в YouTube рекламна система Adsense дозволяє авторам відео заробляти на своєму контенті. Прибуток істотно відрізняється для відео зі 100 000, 1 млн і 150 млн переглядів.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини