YouTube посилює правила боротьби з токсичністю. Що змінилося

12.12.2019, 12:04
YouTube посилює правила боротьби з токсичністю. Що змінилося - Фото
Фото: unsplash

Відеохостинг YouTube починає боротьбу з ненависницькими висловлюваннями і погрозами, які раніше могли залишатися непоміченими модераторами, повідомляє Engadget.

Адміністрація сервісу не буде допускати до публікації відеоролики, які "зловмисно ображають будь-кого на підставі приналежності до тієї чи іншої раси, статі, сексуальної орієнтації".

Крім цього, буде видалятися контент, що містить явні і приховані загрози. Також YouTube збирається видаляти відео, в яких імітується насильство щодо будь-кого або містяться висловлювання, які передбачають фізичне насильство.

YouTube буде виключати з партнерської програми канали, які регулярно порушують нові правила, тим самим позбавляючи їх заробітку.

Модерація буде введена і щодо коментарів. Представники YouTube відзначили, що майже закінчили тестування нової функції, яка дозволить власникам каналів попередньо переглядати підозрілі коментарі, перш ніж вони будуть опубліковані.

Відзначається, що правила будуть діяти для всіх. Але будуть винятки - наприклад, відео сатиричного характеру або ролики для освітніх, наукових або художніх цілей.

  • Що українці дивилися на YouTube в 2019 році, ми писали тут.

Читайте російською: YouTube ужесточает правила борьбы с токсичностью. Что изменилось

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA радниківНевидимая власть. Зачем руководству страны 500 советников и помощников