RU

YouTube попереджуватиме авторів про копірайт ще до публікації відео

18.03.2021, 13:27
YouTube попереджуватиме авторів про копірайт ще до публікації відео - Фото
Фото: unsplash.com

Прагнучи спростити процес завантаження відео, YouTube запровадив новий інструмент під назвою "Перевірки", який заздалегідь повідомляє автору, чи містить його відео матеріал, захищений авторським правом, пише The Verge.

За допомогою таких нововведень YouTube хоче скоротити кількість "жовтих значків", які означають, що дохід від реклами утримується через проблеми з авторськими правами або правилами користування.

Якщо система ідентифікації авторських прав YouTube виявить порушення після перевірки відео, політика правовласника буде автоматично застосована до відео: воно буде або повністю заблоковано, або його монетизація перейде до правовласників.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Facebook: головні новини про технології

Оскільки алгоритми буду відразу ж визначати копірайт, автори відео зможуть відразу ж зрозуміти для себе, чи варто їм оскаржувати рішення платформи або опублікувати відео одночасно з оскарженням авторства, якщо користувач вважає, що все робить правильно.

Оскільки обробка претензій займає кілька днів, користувачі YouTube можуть або дочекатися врегулювання спору перед публікацією, або опублікувати відео, чекаючи остаточного результату. Якщо в ході суперечки з'ясовується, що автор не використав контент, захищений авторським правом, то він отримає дохід від реклами, зібраний за цей час. Але якщо спір покаже, що правовласник має рацію, дохід від реклами виплатять йому.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Telegram: тільки важливе

Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини