RU

Яценюк радить перейняти антикорупційний досвід Грузії

19.04.2010, 16:20

Україна має максимально перейняти досвід Грузії у питанні боротьби з корупцією. Про це сьогодні під час круглого столу заявив народний депутат, лідер партії "Фронт змін" Арсеній Яценюк.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, А.Яценюк зазначив, що в Україні немає реальної системи боротьби з корупцією. За його словами, незважаючи на те, що боротьбою з корупцією займається і Служба безпеки, і Міністерство внутрішніх справ, та інші відомства, досі так і не створено орган, який має визначати суть державної антикорупційної політики, а не здійснювати правоохоронні функції. "Єдиний шлях - це створення національного антикорупційного комітету як єдиного органу з відповідними повноваженнями, який мав би перебувати під слідством відповідно до кримінально-процесуального законодавства. Це був би перший крок на шляху реальної боротьби з корупцією", - наголосив А. Яценюк.

Водночас, за його словами, в Україні досі залишилася радянська система управління державою, що значно ускладнює боротьбу з корупцією. "Без змін у системі управління корупцію подолати неможливо", - наголосив він. На думку А.Яценюка, Україна має максимально перейняти досвід Грузії у питанні боротьби з корупцією, оскільки за останні п'ять років цій країні вдалося здійснити "антикорупційний прорив" і піднятися у рейтингу сприйняття корупції з 131 місця у 2004 році на 66-те у 2009 році.

Нагадаємо, Україна у цьому рейтингу в 2004 році посіла 120, а до 2009-го опустилася на 146-те.

Арсеній Яценюк: біографія та добірка новин>>>
Корупція і боротьба з нею: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини