Яценюк бачить, що влада боїться журналістів

29.07.2011, 12:24

Лідер партії Фронт змін Арсеній Яценюк вважає, що закон "Про судовий збір", який підписав президент Віктор Янукович, є "ще одним дуже серйозним засобом тиску на журналістів і на журналістику"

Яценюк бачить, що влада боїться журналістів

Підписання президентом Віктором Януковичем закону "Про судовий збір", який скасовує 10% мито від кожної великої суми для бажаючих подати в суд на засоби масової інформації, означає, що влада боїться ЗМІ. Про це в ефірі 5 каналу заявив лідер партії Фронт змін Арсеній Яценюк (на фото).

"Для мене прийняття цього закону означає тільки одне. По-перше, треба віддати належне журналістам - вас бояться. Тому цей закон прийнято насамперед проти вас", - зазначив Яценюк.

Політик додав, що цей закон є "ще одним дуже серйозним засобом тиску на журналістів і на журналістику". "І в принципі він вкладається в загальну тенденцію сьогодні в Україні", - наголосив Яценюк.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент Янукович підписав закон "Про судовий збір", який може сильно вдарити по журналістах. Закон набере чинності з 1 листопада цього року.

Арсеній Яценюк: біографія та добірка новин>>>
ЗМІ та реклама: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих