RU

Ярослава Мазурка могли вже вбити, - адвокат

25.10.2012, 12:54
Ярослава Мазурка могли вже вбити, - адвокат - Фото
Сім'я Ярослава Мазурка (фото - vk.com)
Адвокат сім'ї підозрюваного у вбивстві охоронців в столичному торговому центрі "Караван" Ярослава Мазурка Лаврентій Кухалейшвілі не виключає, що чоловіка вже немає в живих, а також критикує дії слідства. Про це він сказав в інтерв'ю Газеті київській.

Торкаючись питання, навіщо Мазурку було б ховатися, якщо він не винен, Кухалейшвілі зазначив: "Думаю, переживає за себе і сім'ю. Це якщо не копати глибше. Моя особиста думка, що його не знайдуть. Я думаю, що його вже немає в живих. Можливо, справжній вбивця вже в безпеці, а самого Ярослава Мазурка вбили, щоб повісити на нього цей страшний злочин. 100 тис. грн. обіцяють за його упіймання - ну хто буде його покривати і не захоче заробити таку суму?"

Юрист критикує міліцію за те, що назвали прізвище підозрюваного. "Прізвища не потрібно було називати на всю країну. Я вважаю це порушенням таємниці слідства. Як можна назвати ім'я людини, поставити під удар його родину, близьких, коли вина ще не доведена. Думаю, тут відіграв роль резонанс - міліції потрібно було відзвітувати, що знайдений підозрюваний", - підкреслив Кухалейшвілі.

Говорячи про докази провини Мазурка, якими володіє слідство, адвокат розповів: "ДНК-експертиза - це ключовий момент звинувачення. 3 жовтня в його квартирі вилучили речі, де міг бути біологічний матеріал - волосся, ще якісь компоненти. А 5 жовтня міністр МВС зі 100%-ю упевненістю сказав, що ДНК "караванського вбивці" і Ярослава Мазурка - ідентичні. Я не просто адвокат, я фахівець в галузі криміналістики, тому що закінчував Академію МВС. Ну як можна було за два дні провести таку складну експертизу? Це просто неможливо".

Нагадаємо, у міліції поки немає новин про розшук Мазурка. У МВС підкреслюють, що всі необхідні превентивні заходи були прийняті - через кордон він не проскочить, так як скрізь розіслані повідомлення. По всіх областях також розклеєні його фото, так що в регіонах йому переховуватися буде вкрай важко.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини