RU

Японія ретельно перевіряє на радіацію товари для України

01.04.2011, 13:35
Японія ретельно перевіряє на радіацію товари для України - Фото
67165bfa1f3f4ae6bc0286ea019ce94b.jpg

Японія ретельно перевіряє на радіацію товари для України

Усі товари, які імпортуються в Україну з Японії, проходять ретельне обстеження на рівень радіації. Про це заявив перший секретар економічного відділу Посольства Японії в Україні Сато Йошихару під час зустрічі з керівництвом Державної екологічної інспекції України.

Як повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів України, під час зустрічі сторони обговорили питання недопущення потрапляння в Україну товарів, вироблених в Японії і що зазнали радіаційного забруднення внаслідок техногенної катастрофи на АЕС "Фукусіма". Представники інспекції і Посольства Японії розглянули механізм співпраці у сфері інформування і забезпечення взаємного обміну інформацією з цього питання.

Зокрема С.Йошихару наголосив, що всі товари, які імпортуються в Україну з Японії, проходять ретельне обстеження на рівень радіації. Зі свого боку голова Держекоінспекції Павло Жила запевнив, що у пунктах пропуску через державний кордон України постійно здійснюється відповідний радіологічний контроль. На сьогодні не було зафіксовано жодного випадку підвищеного рівня радіації у вантажах з Японії.

Землетрус в Японії: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини