RU

Янукович обіцяє ремонт міських доріг у 2014 році

30.08.2013, 13:56
Янукович обіцяє ремонт міських доріг у 2014 році - Фото
Віктор Янукович

У 2014 році почнуться комплексні роботи з відновлення міських автомобільних доріг. Про це заявив президент України Віктор Янукович в інтерв'ю українським телеканалам.

"2014 рік, вперше про це говорю. Я вже завдання таке дав, і зараз накопичуємо потихеньку матеріали. Ми зараз потихеньку купуємо, завозимо і складуємо. І в 2014 році ми почнемо міські дороги", - сказав Янукович.


Президент додав
, що зараз триває ремонт і будівництво нових ділянок на основних магістралях країни. "Ми не припиняємо будівництво магістральних доріг. Трошки темпи будуть нижчими, ніж вони були. Але магістральні дороги, ви зі мною погодитеся, ми більш-менш привели в порядок", - додав він.

Янукович нагадав, що значний обсяг зазначених робіт був виконаний під час підготовки до Євро-2012, однак ще необхідно відремонтувати значну частину доріг. "Магістральні дороги ми більш-менш вже бачимо. Зараз за Одеську трасу взялися, це вже внутрішня дорога. По Півдню нам потрібно багато чого зробити, і цей південний коридор, їх там два коридори. Нам потрібно зробити так, щоб Україну можна було по Півдню проїжджати спокійно. Треба наводити порядок", - зазначив глава держави.

Досьє на Віктора Януковича

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини