RU

Янукович зайнявся проблемами інвалідів

22.12.2010, 16:35

Президент України Віктор Янукович вважає недопустимим, що Україна не в змозі забезпечити інвалідів протезно-ортопедичними виробами. Про це він заявив сьогодні під час засідання Суспільної гуманітарної ради.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, В.Янукович зазначив: "Вважаю недопустимим, що країна, яка створює космічну техніку, не в змозі виробляти для своїх громадян зручні і надійні протези і коляски".

Глава держави заявив про необхідність додатково економічно мотивувати підприємців, роботодавців для того, щоб вони створювали робочі місця для інвалідів. Звертаючись до новопризначеного Міністра охорони здоров'я Іллі Ємця, В.Янукович закликав його взяти під особистий контроль процес державних закупівель протезно-ортопедичних виробів та технічних засобів реабілітації інвалідів.

Крім того, Президент наголосив, що близько двох тисяч дітей-інвалідів - вихованців інтернатів цього року не отримали послуг з санітарно-курортного оздоровлення. "Я думаю, тут йдеться не про дефіцит коштів, а про дефіцит совісті", - зазначив він.

Медицина: добірка новин>>>
Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини