RU

Янукович закликав не розслаблятися через спеку ще тиждень-три

16.08.2010, 16:19

В Україні зберігається висока пожежонебезпечність, тому всі органи влади на центральному та місцевому рівнях повинні продовжувати роботу в посиленому режимі. Про це сьогодні в ході селекторної наради заявив Президент України Віктор Янукович.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Янукович зазначив, що за час, що минув після "протипожежного" засідання Ради національної безпеки та оборони, в Україні зафіксовано близько 3000 пожеж, з них 2200 - в лісах. Пожежами було охоплено 6,5 тисяч гектарів лісу та лісових насаджень.

Найбільш складна ситуація з пожежами, за словами глави держави, була та залишається в Криму, в Луганській, Донецькій, Запорізькій, Харківській, Дніпропетровській та Сумській областях. "Ще не вечір. Ви бачите, що погода спекотна... І я не випадково сьогодні всіх зібрав на селекторну нараду для того, щоб ще раз попередити: в жодному разі не розслаблятися. Треба зараз ці останні тиждень-два-три, скільки потрібно буде, витримати на вищому рівні та зберегти державне народне добро", - сказав він.

Президент нагадав, що відповідальність за недопущення пожеж лежить особисто на місцевих керівниках.

Нагадаємо, на початку серпня В.Янукович перервав відпустку й терміново скликав позачергове засідання РНБО з питань протидії можливим пожежам. Виступаючи на засіданні РНБО, В.Янукович констатував, що рішення уряду з протипожежних заходів не виконуються. Незважаючи на діючі заборони, можна спокійно заїхати в будь-який ліс, патрульні пости не виставлено, дороги не перекопано. У військових частинах продовжують бойову підготовку, на яку "йдуть солдати з сигаретами, запальничками, і так далі", - сказав він.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>
Лісові пожежі: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини