RU

Янукович взявся зупинити "неоголошену війну" на дорогах

11.05.2011, 14:45
Янукович взявся зупинити
0542a6c5811c8665a9ae1cee635f1f18.jpg

Янукович взявся зупинити "неоголошену війну" на дорогах

Висока смертність на дорогах внаслідок дорожньо-транспортних подій погіршують імідж України у світі. Про це йдеться у зверненні Президента України Віктора Януковича до українців з нагоди початку оголошеного (11 травня 2011 року) Організацією Об'єднаних Націй десятиріччя дій з безпеки дорожнього руху.

Як повідомляє прес-служба глави держави, у своєму зверненні В.Янукович зазначив, що за рівнем смертності в ДТП Україна посідає п'яту позицію в Європі, зокрема у 2010 році в аваріях загинули 4 709 і травмовані 38 917 людей. Кожний третій загиблий - молода людина у віці до 29 років. Президент України наголосив, що, за оцінками Світового банку, втрати української економіки від ДТП щорічно досягають $5 млрд. "Ситуація на автошляхах України стала сьогодні однією з головних загроз національної безпеки", - вважає глава держави.

Президент України вимагав застосування рішучих заходів щодо запобіганню катастрофічним наслідкам дорожньо-транспортних пригод і закликав усі органи державної влади, політичні партії, рухи, неурядові організації і громадян України підтримати глобальну ініціативу Організації Об'єднаних Націй.

"Вірю у те, що спільними зусиллями, спираючись на передовий світовий досвід, ми зможемо у себе вдома протистояти цій "неоголошеній війні", - зазначив В.Янукович.

Глава держави повідомив, що вже доручив Кабінету Міністрів вжити необхідних заходів для організації відповідної роботи у поточному році і формулювання перспектив такої діяльності на період десятиріччя.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини