RU

Янукович відзначає День хрещення Русі

28.07.2010, 12:38

Президент Віктор Янукович привітав українців з Днем хрещення Київської Русі-України. "Це свято, дароване нам Богом, матір'ю-церквою і історією, відзначають усі християни східного обряду в нашій державі і за її межами", - йдеться в його зверненні до народу.

Як повідомляє прес-служба Президента, В.Янукович вважає, що шлях до процвітання держави лежить не тільки через економічне зростання. "Глибока віра є носієм високої моральності і духовності і запорукою злагоди у нашому суспільстві", - переконаний глава держави.

День хрещення Русі В.Янукович зустрів у Севастополі - у Володимирському соборі на території Національного заповідника "Херсонес Таврійський", де взяв участь у Божественній літургії на честь Великого рівноапостольного князя Володимира. "Ми знаходимося в місті, де хрестився великий князь Володимир", - нагадав Президент у своїй вітальній промові, додавши: "У цьому історичному місті, на цій святій землі давайте подякуємо Господові Богу, що він дає нам можливість разом жити, вірити і сподіватися".

В.Янукович вважає, що без віри неможливо побудувати сильну державу.

День хрещення Київської Русі-України - православне і національне свято, приурочене до річниці Хрещення Русі. Відзначається в Україні щорічно 28 липня. Указ про його святкування на видав третій Президент Віктор Ющенко 25 липня 2008 року.

Віктор Янукович: біографія і добірка новин>>>
Детальніше про це та інші свята>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини