RU

Янукович відправив десантників у Лівію

21.03.2011, 16:55
Янукович відправив десантників у Лівію - Фото
8149835ef4c228faf0103ad07e49de3e.jpg

Янукович відправив десантників у Лівію

Президент України Віктор Янукович ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони про гуманітарну місію України у Лівії. Відповідний указ розміщений на сайті глави держави.

Згідно з документом, Міністерство оборони України повинно вжити заходів щодо евакуації громадян України з Лівії з використанням великого десантного корабля "Костянтин Ольшанський" і забезпечити готовність літаків ІЛ-76МД і АН-26 "Віта" щодо здійснення гуманітарної місії.

Також МЗС і Мінінфраструктури доручено вжити невідкладних заходів щодо евакуації українців із Лівії у сусідні з країною держави, зокрема із залученням українських та іноземних судів, що знаходяться в середземному морі.

Згідно з рішенням РНБО, МНС має також забезпечити готовність держпідприємства "Мобільний рятувальний центр МНС України" до участі у здійсненні рятувальних операцій у Лівії.

В указі також зазначено, що Кабінет Міністрів має вжити заходів щодо матеріального і фінансового забезпечення гуманітарної місії з евакуації громадян України з Лівії.

Також доручено МЗС України підтримувати постійний контакт з міжнародними партнерами України для отримання інформації з виконання резолюцій Ради безпеки ООН.

Крім того, згідно з указом, МВС і адміністрація Державної прикордонної служби повинні вжити заходів щодо запобігання нелегальній міграції у зв'язку з подіями у Лівії.

Нагадаємо, у суботу, 19 березня, коаліція п'яти західних країн - Франції, а потім США, Великобританії, Канади і Італії - почала завдавати ракетних ударів по території Лівії. Внаслідок ударів був виведений з ладу ряд об'єктів ППО країни. Удари наносилися також по військових базах і бронетехніці.

Офіційно в Лівії зараз перебувають понад 500 громадян України.

Переворот у Лівії: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини