RU

Янукович скликає вчителів на всеукраїнський з'їзд

26.08.2010, 15:45

Президент України Віктор Янукович ініціює проведення всеукраїнського з'їзду працівників сфери освіти. Про це він заявив сьогодні під час засідання суспільної гуманітарної ради.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Янукович, говорячи про необхідність реформування сфери освіти в Україні, наголосив, що усі зміни в освіті повинні отримувати вагомий кредит довіри у суспільстві, і сфера освіти повинна бути більш відкритою для впливу громадської думки.

"До речі, чому б не розглянути питання освіти на всеукраїнському з'їзді працівників освіти, як одному з органів суспільного самоврядування, який визначений законом України про освіту? Коли він проводився в останнє?" - сказав глава держави.

В.Янукович доручив присутнім на засіданні ради представників Міністерства освіти і Академії наук почати підготовку до проведення з'їзду і не затягувати з цим питанням.

"Я переконаний, що нам всім необхідно взятися за це питання і пошукати відповіді, а організувати з'їзд обов'язково треба. Треба дати з'їзду можливість висловитися, не тиснути, а справді проводити дискусію", - наголосив Президент.

Освіта: добірка новин>>>
Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини