RU

Янукович роздав держпремії у галузі архітектури: 100 тис. грн. кожна

01.07.2010, 17:25

Президент України Віктор Янукович присудив 25 державних премій у галузі архітектури по 100 тисяч гривень кожна. Відповідний Указ глави держави N743/2010 підписано 30 червня і розміщено на офіційному сайті Президента.

Як випливає з указу, премії присуджувалися на основі подання Комітету з Державної премії у галузі архітектури.

Преміальні гроші від Президента України "роздані" за реалізацію п'яти проектів: за архітектуру комплексу багатофункціонального призначення "Міст-Сіті центр" у Дніпропетровську; за реконструкцію і благоустрій набережної і Пушкинського бульвару в Ялті; за відновлення Одеського кафедрального Спасо-Преображенського собору; за архітектуру комплексу споруд апеляційного суду Києва; за архітектуру санаторно-готельного комплексу "Ріксос-Прикарпаття" у Трускавці Львівській області.

До того ж в указі встановлено розмір Державної премії у галузі архітектури на 2010 рік у розмірі 100 тис. грн. кожна.

Нагадаємо, сьогодні в Україні - День архітектури. Свято встановлено у 1995 році Указом Президента України Леоніда Кучми на підтримку ініціативи архітекторів і містобудівників, їхніх творчих союзів, працівників проектних організацій і місцевих установ містобудування і архітектури. В Указі також зазначається, що цього дня необхідно проводити присудження і вручення премій.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>
Нагороди, премії, конкурси, рейтинги, рекорди: добірка новин>>>

Детальніше про це та інші святкові дні - у проекті "Досьє" >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини