RU

Янукович хоче, щоб у паліїв земля під ногами горіла

09.08.2010, 17:12

Президент України Віктор Янукович вимагає від Генеральної прокуратури оперативно реагувати на факти спеціальних підпалів, які фіксуються в Україні. Про це він заявив сьогодні під час зустрічі з Генеральним прокурором Олександром Медведьком.

Як повідомляє прес-служба Президента, В.Янукович наголосив: "Треба якнайшвидше з'ясувати, яким чином нам позбутися на майбутнє цієї проблеми. Адже ті, хто займається спеціальними підпалами, повинні за це відповідати, тому що від їхніх дій страждають країна, її економіка".

У свою чергу, О.Медведько повідомив, що Генеральна прокуратура організувала перевірку дотримання вимог Лісового кодексу України і закону про пожежну безпеку. "Це питання дійсно актуальне. У кожному регіоні вже створені мобільні слідчо-оперативні групи, і ця ситуація уважно відстежується", - сказав він, додавши, що дійсно виявлені факти спеціальних підпалів. Зокрема, в Дніпропетровській області порушено чотири кримінальні справи. Паліїв затримано.

За словами О.Медведька, прокуратура Дніпропетровської області завершує досудове слідство стосовно керівника лісового господарства Міністерства оборони. "Сьогодні йому пред'явлено обвинувачення, обраний запобіжний захід у вигляді арешту. Вже завтра цю кримінальну справу буде направлено до суду", - заявив він, додавши, що завдання перевірити дотримання закону про пожежну безпеку отримали прокурори всіх областей. Результати цих перевірок буде розглянуто на розширеній колегії ГПУ.

Віктор Янукович: біографія і добірка новин>>>
Олександр Медведько: біографія і добірка новин>>>
Лісові пожежі: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини