RU

Янукович: Грошей на освіту завжди не вистачатиме

26.08.2010, 15:55

Фінансування сфери освіти в Україні завжди буде недостатнім, але економити на реформах у цій сфері не можна. Про це заявив сьогодні Президент України Віктор Янукович під час засідання громадської гуманітарної ради.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Янукович зазначив, що жодна з реформ освіти в Україні минулих років не була реалізована у повному обсязі, оскільки не мала системного характеру і не була належно забезпечена фінансуванням, організаційними заходами і кадрами.

"У результаті нагромадився ряд проблем, які необхідно невідкладно вирішувати. Але при цьому виникає питання: чи можемо ми у сьогоднішній важкій фінансовій ситуації в державі модернізувати освіту, адже зрозуміло, що для завершення інформатизації шкіл, забезпечення підвозки дітей автобусами, належної оплати праці вчителів, потрібні чималі гроші. Але відразу скажу присутнім тут представникам економічного блоку уряду, що пасивне очікування можливості стовідсоткового фінансування освіти - безперспективно. Грошей ніколи не буде вистачати, ми це знаємо", - зазначив глава держави.

Водночас, за його словами, якщо керуватися цим принципом, то жодної реформи в країні проводити не вдасться. "Економити на дітях і вчителях не можна", - додав В. Янукович.

Освіта: добірка новин>>>
Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини