RU

Янукович днями планує зустрітися з матір'ю загиблого студента Індила

10.08.2010, 09:05

Янукович днями планує зустрітися з матір'ю загиблого студента Індила
Президент Віктор Янукович днями планує зустрітися з матір'ю загиблого на території Шевченківського районного відділу внутрішніх справ Києва Ігоря Індила. Про це заявила заступник глави Адміністрації Президента Ганна Герман.

"Президент України зустрінеться з матір'ю студента Ігоря Індила, який помер в Шевченківському райвідділі внутрішніх справ Києва. Ця зустріч відбудеться в найближчі дні", - відмітила Г.Герман, яку цитує УНІАН.

"Президент тримає на особистому контролі розслідування цієї справи, яке зараз ще не завершене", - наголосила заступник глави Адміністрації Президента.

Г.Герман вказала, що за результатами зустрічі В.Янукович планує дати відповідні доручення з метою забезпечення об'єктивного розслідування обставин загибелі І.Іниіла.

Нагадаємо, раніше батьки загиблого 19-річного студента І.Індила відправили Президенту В. Януковичу лист з проханням про особистий прийом.

Студент І.Індило помер у Шевченківському равідділі міліції Києва 18 травня 2010 року. За версією міліції - від падіння з ліжка. Прокуратура Шевченківського району столиці порушила кримінальну справу за фактом перевищення службових повноважень співробітниками Шевченковського РВВС.

Злочинність і боротьба з нею: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини