RU

Янукович дав Пшонці два тижні на вивчення справи Індила

05.10.2011, 14:23
Янукович дав Пшонці два тижні на вивчення справи Індила - Фото
c48c6912db6d94150f346a840605439c.jpg

Янукович дав Пшонці два тижні на вивчення справи Індила
Президент України Віктор Янукович доручив Генеральному прокурору Віктору Пшонці в двотижневий термін ретельно вивчити всі обставини смерті студента Ігоря Індила. Генпрокурор повинен доповісти про результати цієї роботи особисто главі держави.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі президента, в дорученні Януковича сказано: "Пропоную ретельно вивчити всі обставини смерті Ігоря Індила і дати правову оцінку; прийняти за результатами роботи міри реагування відповідно до законодавства".

Раніше в інтернеті з'явився відеозапис останніх часів життя студента Ігоря Індила, який 18 травня 2010 року - в день свого 20-річчя- помер в Шевченківському райвідділі міліції Києва. Запис зроблений камерами спостереження, розміщеними в дільниці. На відеозаписі видно, як міліціонери, тримаючи Індила за лікоть, заводять його в будівлю. В офіційних звітах міліції стверджується, що студент був сильно п'яний, однак на відео видно, що він повністю контролює свої рухи, його навіть не хитає. Однак вже через годину Індило не може самостійно пересуватися. Також на відео видно, як міліціонер затягує його в кімнату для адміністративних затриманих.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини