#яНеБоюсьСказати: Онлайн-акція українок проти насильства

06.07.2016, 15:02
#яНеБоюсьСказати: Онлайн-акція українок проти насильства - Фото
Фото: aufeminin.com

Українки, яким довелося пережити щодо себе насильство, розповідають в мережі свої історії і закликають інших не мовчати, а наслідувати їх приклад

У соціальних мережах останні кілька днів набирає хід онлайн-флешмоб, завдяки якому українські жінки, якы випробували щодо себе сексуальне насильство або насильство іншої спрямованості, діляться історіями з життя.

Завдяки публічності мережевої ініціативи її автори мають намір привернути увагу громадськості до проблеми домашнього та сексуального насильства, психологічного насильства та інших різновидів агресії по відношенню до жінок.

Жінки маркують свої записи в соцмережах хештегом # НеБоюсьСказати і викладають пережиті історії. ЛІГА.net  зібрала лише кілька з них:Читайте також: В Індії суддя, схваливши побиття дружин, відсторонений від ведення справ

Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок відзначається щорічно 25 листопада і покликаний звернути увагу на проблему насильства над жінками в усіх країнах планети.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих