RU

Як уберегти пошту та профіль від злому: поради МВС

04.02.2013, 10:58
Як уберегти пошту та профіль від злому: поради МВС - Фото
Фото: ЕРА
Як повідомляє прес-служба МВС, тимчасово виконуючий обов'язки начальника Управління по зв'язках з громадськістю МВС Сергій Бурлаков відзначає, що аналіз запитів ЗМІ і характер багатьох публікацій свідчать про значну актуалізацію питання безпеки користувачів в інтернет-просторі.

У зв'язку із цим начальник Управління по боротьбі з кіберзлочинністю МВС Максим Литвинов розповів, що необхідно зробити користувачам для запобігання несанкціонованому доступу до електронних поштових скриньках: в першу чергу це стосується використання антивірусних програм, а також використання складних паролів довжиною не менше 8 символів. Такі паролі не повинні мати ніяких прив'язок до персональних даних людини.

"Ми також рекомендуємо використовувати різні паролі при доступі до власних профілів в різних соціальних мережах, а також бути обережними при використанні точок вільного доступу WI-FI. Неуважне ставлення до персональної інформації грає на руку кіберзлочинцям", - підкреслив Литвинов.

За його словами, також необхідно уважно ставитися до вимог безпеки при користуванні електронними сервісами, не розміщувати всієї персональної інформації у вільному доступі. "Якщо ж користувач виявив ознаки несанкціонованого доступу до свого електронної поштової скриньки або профілю, слід негайно звернутися із заявою в міліцію", - додав Литвинов.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини