Як змінилося глобальне споживання контенту YouTube під час карантину

25.03.2020, 16:41
Як змінилося глобальне споживання контенту YouTube під час карантину - Фото
Фото: unsplash.com

Під час карантину зросло споживання контенту YouTube. Аналітики назвали, наскільки виросли різні категорії

Після введення карантину в багатьох країнах планети спостерігається зростання споживання контенту на YouTube на 20-30%. Збільшення відбувається в усіх категоріях контенту, але деякі ростуть особливо активно, повідомляє Business Insider.

Як змінилося глобальне споживання контенту YouTube під час карантину

Споживання контенту YouTube у 2019 і березні 2020 року

Перегляди відео в березні виросли на 63% для категорії здоров'я і фітнес. Відео на тему мистецтв і культури стали дивитися на 29% більше. Перегляди спортивного контенту збільшилися на 20% з початку березня.

Через скасування спортивних подій завантаження цього типу контенту впали практично в два рази. Відсутність свіжого контенту привела до зростання завантажень відеозаписів минулих спортивних подій. Також деякі автори каналів YouTube, наприклад, DudePerfect, почали проводити трансляції власних турнірів. Їх команда з п'яти осіб веде прямі трансляції ігор у гольф, футбол та інших.

  • Раніше YouTube оголосив про глобальне зниження якості трансляції відео з HD до SD. Його також підтримав Netflix, знизивши якість на 30 днів, щоб не перевантажувати мережі. Українські оператори запевняють: запасу міцності їхніх мереж вистачає, зростання споживання поки не вплинуло на якість і надійність послуг.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИнструментЧьи фамилии вы увидите в бюллетенях завтра, когда придете на выборы